sk arrow_drop_down
EN

IB REIN je špičkou na trhu v oblasti profesionálnych čistiacich služieb

IB Rein je prosperujúca slovenská rodinná firma, ktorá sa špecializuje na upratovacie práce v najvyššej kvalite a záleží im na životnom prostredí. Firma IB Rein bola založená v roku 1994, na Slovenku prosperovala a je lídrom na trhu aj v čistiacich technológiách. V roku 2014 sme posunuli v inováciách celú firmu obrovským krokom dopredu.  IB Rein bude v čistiacich službách jednotka na slovenskom trhu. Dôkazom sú stroje od popredného svetového výrobcu čistiacej techniky Kärcher. IB Rein disponuje úžasnými strojmi ako Ice Blaster, stroj na otryskávanie suchým ľadom , Ultra vysokotlakové čistič, ktorý disponuje tlakom 1000 barov a odstraňuje aj najnepoddanejšie znečistenie. IB Rein prináša nové technológie na Slovenský trh vďaka šikovnosti a tvrdej práci.

IB Rein  si vyberá veľmi poctivo svojich zamestnancov a dôsledok toho je profesionalita  v práci. IB Rein školí svojich ľudí pravidelne a poctivo. Tým sa zabezpečí profesionalita zamestnanca a jeho rast  do budúcnosti. IB Rein sa zameriava na čistiace práce a upratovanie v priemysle a komunálnej sfére. Máme na starosti čistotu a poriadok v mnohých komerčných a administratívnych budovách. IB Rein dokonca ponúka aj rýchly profesionálny servis značky Kärcher, nakoľko so značkou úzko spolupracuje. Tým si zabezpečuje vzdelaného a profesionálneho servisného technika. Firma IB Rein dokazuje, že profesionalita a úcta zaručí úspech firme na dlhé roky. IB Rein je 25 rokov na Slovenskom trhu.

Vo svojom portfóliu má hneď niekoľko špecifických upratovacích služieb. Prinášame na trh práce čistenie suchým ľadom, ktoré je ideálne v akomkoľvek prostredí, pretože to je ekologický spôsob a zároveň je najšetrnejší, ale zároveň dostatočne agresívny spôsob pre vyčistenie rôzneho druhu znečistenia na rôznom povrchu.

Ďalej sa venujeme otryskávaniu pieskovaním povrchov, ktorý čistí na báze tlaku piesku na nečistoty. Rovnako dokážeme odstraňovať grafity a žuvačky, čo je tiež jedna z foriem ekologického čistenia, vďaka vysokotlakovým strojom a taktiež parným čistením.

Vo firme IB Rein si vieme poradiť aj v rizikovom prostredí a máme dostatočne silné a profesionálne stroje na to, aby sme si poradili aj s nebezpečným azbestom, či iným explozívnym prachom. Za pomoci spomínaných vysokotlakových čističov Vám vieme vyčistiť rovnako aj lakovne, či iné silne znečistené priestory.

Nie je jediná špina, ktorej by sme sa zľakli a taktiež nie je jediný povrch, s ktorým by sme sa neskúsili popasovať a nepomohli by sme Vám tak zveľadiť Vaše, či už priemyselné, obchodné alebo domáce priestory.

V neposlednom rade vedieme aj požičovňu veškerých profesionálnych strojov a techniky, ktoré sú Vám kedykoľvek k dispozícii spoločne aj s profesionálnymi radami pre používanie strojov alebo pri výbere tej najvhodnejšej technike čistenia.

V prípade potreba, nás neváhajte kontaktovať.