sk arrow_drop_down
EN

Priemyselné čistenie ozónom

Priemyselné čistenie ozónom
 
Profesionálne čistiace práce zamerané na čistenie a dezinfekciu ozónom zameriavame pre firmy. Pôsobíme na trhu od roku 1994 a ponúkame kvalitu. Našim motom je zameranie na detail, pretože detail rozhoduje o kvalite firmy. Firma IB REIN ponúka rýchlosť, flexibilitu a odbornosť. Vsadili sme na kvalifikovanú pracovnú silu, ktorá nás zdobí.Čistenie a dezinfekcia ozónom je vhodná všade tam, kde sa chceme zbaviť roztočov, mikróbov, pachu a v prvom rade chceme riadne vydezinfikovať priestor. Zákazníci sa nás v tomto období veľmi často pýtajú, či je čistenie a dezinfekcia ozónom 100% účinná aj na rôzne typy vírusov, ktoré poletujú v ovzduší. Musíme napísať, že túto informáciu nikto nikdy riadne neoveril. Je ale isté, že ozón všeobecne a dezinfikuje poriadne.
 
Čistenie pred ozónovaním priestoru
Nie je možné realizovať čistenie ozónom hoci kedy a hoci ako. Prvou a základnou podmienkou je absolútna očista a dezinfekcia znečisteného a kontaminovaného priestoru. Následne sa môže začať s ozónovaním priestoru. Čistenie ozónom nie je beh na dlhé trate. Ozónujeme miestnosť 2 – 3 x podľa potreby tak, aby sme riadne vydezinfikovali priestor. Všetko záleží od vašich požiadaviek.
 
Pach v miestnosti
Rôzne typy nepríjemných pachov je možné eliminovať pod určitými podmienkami. Prvou a nevyhnutnou podmienkou je vyčistiť a vydezinfikovať priestor chémiou a strojovou čistiacou technikou. Následne môžeme začať s ozónom. Ak si niekto myslí, že ozón vytiahne aj fajčiarsky smrad zo stien je na omyle. Ak chceme 100% zbaviť priestor pachom, musíme danú miestnosť aj nanovo premaľovať.
 
Dezinfekcia priestoru
Dezinfekcia priestoru ide ruka v ruke s ozónovamím. V mnohých prípadoch je práve účinná a dobre nastavená dezinfekcia vhodnejšia ako čistenie ozónom. Čistenie ozónom nie je možné realizovať v skladoch, všade tam, kde sa nachádza plyn a v neposlednom rade ozón dokáže poškodiť gumený materiál. Účinná dezinfekcia je aplikovaná na všetky povrchy. Odstraňujeme olej, mastnotu, tuky, chemické znečistenie, biologické znečistenie a mnohé iné.

Ťažká doba dnes-  marec 2020
Práve, keď som sa rozhodol napísať tento blog, zúri u nás korona vírus. V žiadnom prípade nepíšem niečo o korona víruse, aby som si robil reklamu. Naopak, práve tu chceme poukázať na extrémne účinnú dezinfekciu, ktorá je zameraná napríklad na kľučky, koberce, riady, dresy, atd. Vykonávame ju tieto dni každý deň, zákazníci nás tlačia do náročných úloh. Musíme to zvládnuť. 

Kompletné portfólio našich služieb nájdete na web stránkach:
www.ibrein.sk
www.industrialcleaning.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.perfektnepodlahy.sk
www.bratislavskahavarijna.sk

Naše práce nájdete v nasledovných mestách a ich priľahlých okoliach: Bratislava, Malacky, Nové Zámky, Nitra, Trnava, Trenčín, Žilina.

Neváhajte nás  kontaktovať.