sk arrow_drop_down
EN

Čistenie a odstraňovanie dopravného značenia

Bohužiaľ dnešné slovenské cesty vyzerajú naozaj katastrofálne. Veľakrát keď idem po ceste tak si hovorím, či sa nedá nejak odstrániť zdvojené dopravné značenie. Veď to strašne mýli vodičov a najmä v tme je veľmi nebezpečné sa po takých cestách voziť. Firma IB Rein spustila službu určenú aj pre takéto účely. Jedná sa o čistenie vysokotlakovou technológiou so silou 1000 bar.
 


Táto sila je natoľko silná, že dokáže odstrániť zvyšky náterov po dopravnom značení z asfaltu. Takýmto istým strojom sme schopný odstrániť aj 7cm nánosy zaschnutého laku, tvrdého ako kameň, či betónové alebo cementové nánosy z kovových konštrukcií. Túto službu sme presne na tomto príklade odskúšali a tu môžete vidieť naše výsledky:

 
Tak čo poviete, zaujalo vás to? Táto služba je využiteľná naozaj kdekoľvek, kde sú k tomu vytvorené podmienky. S týmto strojom vieme odstrániť aj starý náter z plota vášho domu, ktorý by ste inak museli rezať karbobrúskou.
 
Ekologickejšou alternatívou a zároveň vhodnejšou pre prípady, kde nesmie vznikať druhotný produkt, akým je napríklad voda, je tryskanie suchým ľadom. Pri tejto službe sa suchý ľad dokáže sublimovať na plynné skupenstvo a tým pádom z povrchu odpadávajú len nečistoty. Ktoré sa následne len vysajú a tým si vieme uľahčiť našu prácu a vám vieme usporiť váš už aj tak vzácny čas.
 
Tú môžete vidieť spomínané čistenie suchým ľadom:

 
Naše práce vykonávame v nasledujúcich lokalitách:
Bratislava a okolie, Malacky, Myjava, Holíč, Senec, Pezinok, Modra, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina,...

Rakúsko
Edelstal, Hainburg an der Donau, Hundsheim, Prellenkirchen, Bad Deutsch Altenburg, Berg, Engelhartstetten, Witzelsdorf, Eckartsau, Loimersdorf, Gattendorf, Zurndorf, Neudorf bei Parndorf, Nickelsdorf, Kittsee, Neusiedl, Wolfstahl, Potzneusiedl, Prellenkirchen, Bruck an der Leitha, Neusiedl am See, Parndorf, Wien, Marchegg, Schwechat, Baden, Gänserndorf

Maďarsko 
Rajka, Mosonmagyaróvár, Šoproň, Gyor

Česká republika
Břeclav, Hodonín, Pohořelice, Vyškov, Kroměříž, Zlín, Vsetín, Uherské Hradište

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.